A.Vietrino taurės bėgimo varžybos (2021-05-08, Kaunas)

Gegužės 8 dieną, Kaune, Panemunės miško parke, vyko tradicinės bėgimo varžybos skirtos A. Vietrino garbei, daugkartiniam Lietuvos ilgų bėgimų nuotolių čempionui. Pagrindiniame 10km. nuotolyje puikiai pasirodė bėgimo mėgėjų klubo „Vėjas“ atstovas Aividas Balčiūnas, kuris minėtą nuotolį įveikė per 37min. ir 21,2sek. ir iškovojo 40-49 metų amžiaus grupėje antrą vietą. Tame pačiame nuotolyje ir toje pačioje amžiaus grupėje,  moterų tarpe mūsiškė  Ramunė Pociuvienė finišavo ketvirta , įveikusi trasą per 45min. 34,9sek. 1,75km. nuotolyje, pakruojietis Kęstutis Abromaitis, 60+ amžiaus grupėje laimėjo sidabro medalį , įveikęs minėtą nuotolį per 6min.58,4sek. Visiems trims klubo nariams tai buvo pirmas startas lauke, gyvai šiais metai.