Baltijos šalių meistrų lengvosios atletikos čempionatas (2022-09-11/12, KLaipėda)

Klaipėdoje  rugsėjo mėn 11-12 dienomis vyko Baltijos šalių meistrų lengvosios atletikos čempionatas. Minėtose varžybose dalyvavo ir du bėgimo mėgėjų klubo “Vėjas” atstovai. Ramunė Pociuvienė rungtyniavo 1500 metrų bėgime,  kur įveikusi nuotolį per 5:59,11 min. tapo savo amžiaus grupėje nugalėtoja. Kęstutis Abromaitis savo amžiaus grupėje laimėjo visų spalvų medalius, 5000 m. bėgime 24:04,37 – pirma vieta, 1500 m. nuotolyje 6:13,50 – antra ir 800 m. bėgime 3:20,90 – trečia vieta.

Rugsėjo 17 dieną Palangoje vyko Sportas visiems renginiai. 10 km. bėgime dalyvavo vienintelis bėgimo mėgėjų klubo “Vėjas” atstovas, Kęstutis Abromaitis, kuris savo amžiaus grupėje užėmė ketvirtą vietą, nubėgęs jau minėtą nuotolį per 51 minutę ir 53 sekundes.