Lengvaatletis pagerbtas už indėlį sportui

Trečiadienį Vilniuje, Kūno kultūros ir sporto departamente, buvo pagerbti 148 sporto veteranai. Tarp jų – ir mūsų klubo narys lengvaatletis Kęstutis Abromaitis.

Kęstučiui Abromaičiui įteikta padėka už prizinę vietą pasaulio meistrų sporto žaidynėse, kurios vyko šią vasarą Turine (Italija). Čia 400 metrų distanciją su barjerais pakruojietis įveikė trečias ir iškovojo bronzos medalį.

K. Abromaitis sportuoja nuo mažumės. Besimokydamas mokykloje ne kartą dalyvavo tiek rajoninėse, tiek respublikinėse lengvosios atletikos varžybose. Čia jis pelnė ne vieną prizinę vietą.

Vėliau jis dirbo sporto instruktoriumi: organizuodavo įvairias varžybas. Tačiau pačiam sportuoti laiko taip ir nebeliko. Dėl to bėgimą apleido ilgesniam laikui.

Į sportą K. Abromaitis grįžo prieš ketverius metus. Sistemingos ir intensyvios treniruotės davė vaisių: dabar jo sportinių laimėjimų kraitėje – per šimtą medalių, taurių ir kitų apdovanojimų. Juos bėgikas pelnė ne tik šalyje, bet ir parsivežė iš Vokietijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje vykusių lengvosios atletikos čempionatų, varžybų.

Ir gavęs Kūno kultūros ir sporto departamento padėką K. Abromaitis sustoti neketina.

„Kol veikia „motoriukas“, bėgiosiu ir toliau“, – juokėsi bėgikas.

Padėką Kęstučiui Abromaičiui (kairėje) įteikė Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Klemensas Rimšelis.

Rašyti Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *