Širvintų maratonas (2022-07-10, Širvintos)

2022 m. liepos mėn 10 dieną Širvintose surengtas antrasis maratonas, kurio pagrindiniai organizatoriai – VšĮ „Sportmanija“ ir Širvintų sporto centras. Be maratono distancijos bėgikai galėjo rinktis pusmaratonio distanciją, 10,6 km, 5,3 km bėgimus, bei 1 km varžybos šeimoms ir 500 m vaikams.

Laura Survilaitė – Philip bėgo pusės maratono distanciją. Startas ir finišas buvo prie miesto simbolio skulptūros” Širvinta”. Prie starto linijos išsirikiavo maratono (42.2 Km.) 34 dalyviai ir pusė maratono  50 dalyvių, iš kurių buvo 12 moterų ir 38 vyrai. Bėgimo trasa nusidriekė abipus Širvintos upės, reikėjo prabėgti du tiltus, miesto gatvės ratas ir vėl prabėgti starto liniją… Vienas ratas sudarė 5.3 km., tad pusės maratono bėgikai suko keturis ratus.

Iš 12 moterų, Laura, bėgdama už Vėjo klubą, sugaišo 1:48:33 val ir užėmė penktąją vietą. Bendroje įskaitoje liko 28, nugalėjo Monika Dailidaitė-Širokovė -1:42:18 val.